Realizacje

 

 

Wykonujemy dowolne kotłownie w zależności od potrzeb i preferencji klienta, a są to kotłownie elektryczne, gazowe, węglowe, olejowe oraz na paliwa stałe. Oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają naszym klientom komfort grzewczy oraz oszczędną eksploatację. Możecie również Państwo w naszej ofercie znaleźć usługi związane z łączeniem tradycyjnych kotłowni z niekonwencjonalnymi w pełni zautomatyzowanymi źródłami ciepła.

 

 

K

 

Instalacje wewnętrzne:
instalacje wew. wod-kan,
- centralnego ogrzewania,
- gazowe, wentylacji, 
- instalacji gazowej,
- wymiennikowni ciepła,

 

 

 

Sieci ciepłownicze preizolowane:
- sieci wodociągowe,
- sieci gazowe,
- sieci kanalizacyjne.

 

 

 

Fotowoltaika - przetwarza światło pochodzące ze słońca na energię elektryczną czyli wytwarza prąd elektryczny z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Funkcję absorbera energii słonecznej pełnią moduły fotowoltaiczne. W większości przypadków stosujemy moduły krzemowe, polikrystaliczne lub monokrystaliczne, rzadziej amorficzne.
Zestaw modułów [moduły zbudowane są z ogniw fotowoltaicznych]  stanowi generator fotowoltaiczny prądu stałego który produkuje energię elektryczną.  Z uwagi parametry prądu w sieci energetycznej (jest w niej prąd zmienny) oraz na specyfikę urządzeń domowych, w większości przypadków wyprodukowany prąd stały zamieniany jest na zmienny,  funkcję tą realizuje falownik.
Z zastosowaniem systemu paneli fotowoltaicznych, każdy budynek może wytwarzać dzięki energii promieniowania słonecznego - energię elektryczną. Wysoka jakość komponentów kompletnego systemu fotowoltaicznego pozwala zachować wysoką sprawność pracy przez cały wieloletni okres eksploatacji. W przeciwieństwie do agregatów prądotwórczych, dostarcza energię elektryczną przez cały rok, w sposób absolutnie czysty, cichy i efektywny. Dodatkowym atutem jest to że system fotowoltaiczny podnosi wartość nieruchomości, zmniejsza jego zależność od dostaw energii z sieci energetycznej. Moduły fotowoltaiczne dzięki niskiej masie są  łatwe do montażu na dachu, za pomocą standardowych zestawów mocujących firmy.
Kolektory słoneczne, pompy ciepła.

 

 

 

Realizacje:
- hale i wiaty
- konstrukcje stalowe,
- roboty remontowo-budowlane
- place, bruki